fbpx
Praktiški kapaviečių antkapiai

Praktiški kapaviečių antkapiai

Persikraustėte gyventi į kitą miestą, o gal emigravote į kitą šalį? Artimųjų kapai toli – tad aplankyti juos galite itin retai? Tokiu atveju kapavietę tvarkykite kuo praktiškiau. Kapą uždenkite gražiu antkapiu – palikite kuo mažiau vietos želti žolėms. Rinkitės tokios spalvos granitą (ne per tamsų ir ne per šviesų), ant kurio mažiau matysis purvas. Patariame nesodinti ir nemerkti gėlių – joms nuvytus kapas atrodys netvarkingai.

Jei vis tik norite pasodinti gėlių – patartume rinktis ilgamečius augalus, žaliuojančius visus metus. Taip pat svarbu, kad augalai nemestų lapų. Tokios yra dauguma tujų, kitų krūmų – jų dabar galima rasti įvairių rūšių ir spalvų.

geriausi kapu antkapiai

Neparanku šiuo atveju ir kapą užpilti skaldele ar akmenukais. Net ir patiesus specialią plėvelę, kartais prasikala žolės, akmenukų tarpuose rudenį prisirenka lapų. Skalda ir akmenukai reikalauja nedidelės priežiūros, tačiau, jei kapą aplankysite tik kartą per metus ar rečiau, jis neatrodys gražiai.

Dėl Šios priežasties atsirado kompanijos tokios kaip Iseje.lt kurios leis palaikyti grožį ir tvarką jūsų artimųjų kapuose.

0 0 balsai
Straipsnio įvertinimas
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Nuolaidos, patarimai ir naujienos garantuotos.

Tapkite mūsų prenumeratoriais

Neapsistokite ties čia...

Sužinokite daugiau

Kapų apsodinimas: kokius augalus rinktis?

Prižiūrint kapus natūraliai iškyla klausimas, ar verta auginti gyvus augalus, ar verčiau rinktis ištvermingas, bet neekologiškas dirbtines gėles, o gal visai uždengti kapavietę akmens plokšte.

Prisiminti nereikia pamiršti: apie iseje.lt

Prisiminti nereikia pamiršti: apie iseje.lt

Kintančiame šių dienų pasaulyje iškyla klausimas, ką daryti, jeigu aplinkybės neleidžia pasirūpinti artimųjų kapais taip dažnai, kaip norėtume

Kapiniu-simbolizmas-kipariso-medis

Kapinių simbolizmas kipariso medis

Krikščioniškoje vakarų kultūroje kipariso medis reiškia viltį. Biblijoje užrašyta, kad iš kipariso medžio buvo padirbinta garsioji Nojaus arka.

Tinkamiausi augalai kapams 2021 metais

Tinkamiausi augalai kapams 2021 metais

Gilinantis į tinkamus, dabartinius standartus atitinkančius kapinių augalus ne tik medeliai turi didžiulę svarbą, bet jau nuo senovės vienos iš gražiausių ir subtiliausių atributikų išliko gėlės.

Draugystės pradžiai dovanojame!

20% Nuolaida

Jūsų pirmam užsakymui

Norite gauti geriausią kapavietės priežiūros pasiūlymą atitikantį Jūsų poreikius?

Užpildykite formą. MES PADARYSIME VISA KITA.