fbpx
Kitokia Lapkričio 1-oji

Kitokia Lapkričio 1-oji

Kiekviena lapkričio 1-oji yra ypatinga. Nors dažnai ši diena siejasi su niūriu oru ir ateinančios žiemos dvelksmu dauguma trumpam sustoja, susimąsto ir pagerbia savo artimuosius. Tačiau šiemet situacija stirpiai keičiasi. Karantinas, ribojimai ir keliamas visuotinis nerimas primena, kad šių metų švenčių mums tenka atsisakyti. Tačiau kaip atsisakyti šventės, kuri skirta pagerbimui ir ramybei? Kaip nuvykti jei tai draudžiama? Viskuo galime pasirūpinti iš anksčiau. Maži patarimai, kuriuos galbūt įsidėsite į minčių kišenėlę suteiks galimybę be streso ir nerimo pasiruošti.

Kaip ir visuomet jaukumo suteikiantis simbolis yra kapų žvakės. Patarimų ir pasirinkimo yra begalė. Tačiau šiemet turbūt geriausia rinktis variantus, kurie ir be mūsų apsilankymo sulauktų ramios šventės vis dar degant. Dažnai nesusimąstydami perkame kuo didesnes, manydami, kad tai išlaikys ilgesnį degimo laiką. Tačiau degimo trukmė nepriklauso nuo žvakės talpos, tai lemia viduje esantis užpildas. Tad labai svarbu gamintojų pateikta informacija ant etikečių, kuriose yra nurodomas preliminarus degimo laikas. Taip galime suplanuoti iš anksto aplankymą ir jaukumo akimirkos uždegimą.

Ne tik žvakės ar įvairūs ilgamečiai augalai, dirbtinės gėlės ir dekoratyviniai medeliai puošia kapus. Bet ir sutvarkymas, stilius ir tiesiog kūrybinis indėlis bei minimalizmas.

Deja, vis rečiau pagalvojama apie tai, kas liks vėliau. Šiemet būtų patartina pagalvoti apie “palikimą” po šventės. Vis dažniau ir daugiau paliekama nesuirančių papuošimų, kurie praėjus laikui tiesiog virsta šiukšlėmis. Tad šiemet, kuomet ribojimai kelią nerimą ir stabdo apsilankymą Lapkričio 1-ąja patartina apgalvoti ne tik papuošimų išdėstymą ir išvaizdą, bet ir tai, kas bus po kurio laiko. Tad visuomet dirbtines gėles galima keisti ilgamečiais augalais. Jei nesinori šio tipo augalų, galima tiesiog pasitelkti kūrybišką minimalizmą, kuris po laiko nereikalautų didžiulės priežiūros ar neigiamų pasėkmių.

Šie metai yra kitokie. Tad visi išgyvename tam tikrus jausmus. Kiekvienas galime pasirūpinti artimųjų pagerbimu iš anksto. Pasitelkdami ne tik sutvarkymą, bet ir kūrybą. Gražios bei ramios šventės.

0 0 balsai
Straipsnio įvertinimas
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Nuolaidos, patarimai ir naujienos garantuotos.

Tapkite mūsų prenumeratoriais

Neapsistokite ties čia...

Sužinokite daugiau

Kapų apsodinimas: kokius augalus rinktis?

Prižiūrint kapus natūraliai iškyla klausimas, ar verta auginti gyvus augalus, ar verčiau rinktis ištvermingas, bet neekologiškas dirbtines gėles, o gal visai uždengti kapavietę akmens plokšte.

Prisiminti nereikia pamiršti: apie iseje.lt

Prisiminti nereikia pamiršti: apie iseje.lt

Kintančiame šių dienų pasaulyje iškyla klausimas, ką daryti, jeigu aplinkybės neleidžia pasirūpinti artimųjų kapais taip dažnai, kaip norėtume

Kapiniu-simbolizmas-kipariso-medis

Kapinių simbolizmas kipariso medis

Krikščioniškoje vakarų kultūroje kipariso medis reiškia viltį. Biblijoje užrašyta, kad iš kipariso medžio buvo padirbinta garsioji Nojaus arka.

Praktiški kapaviečių antkapiai

Praktiški kapaviečių antkapiai

Skalda ir akmenukai reikalauja nedidelės priežiūros, tačiau, jei kapą aplankysite tik kartą per metus ar rečiau, jis neatrodys gražiai.

Tinkamiausi augalai kapams 2021 metais

Tinkamiausi augalai kapams 2021 metais

Gilinantis į tinkamus, dabartinius standartus atitinkančius kapinių augalus ne tik medeliai turi didžiulę svarbą, bet jau nuo senovės vienos iš gražiausių ir subtiliausių atributikų išliko gėlės.

Draugystės pradžiai dovanojame!

20% Nuolaida

Jūsų pirmam užsakymui

Norite gauti geriausią kapavietės priežiūros pasiūlymą atitikantį Jūsų poreikius?

Užpildykite formą. MES PADARYSIME VISA KITA.