fbpx
Kaip Covid 19, pakeitė kapinių tvarkymą

Kaip Covid19 pakeitė kapinių tvarkymą ?

Kapinių tvarkymas šiuo sunkiu laikotarpiu yra sudėtingas procesas dėl kelių prežasčių:


1.Reikalingos priemonės: Dažniausiai reikia sustoti apsipirkimui keliose lokacijose – paimti gėlių, kartais žemių ar net maišų šiuklėms – pvz.: lapams. Kiekviena stotelė didina riziką potencialiai apsikrėsti ir platinti ligą kitiems.

2.Žmonių skaičius: Kapinės dėka savo lokacijos gryname ore, yra dažnai lankomos vietos, ypač artėjant vėlynėms, tad rekomenduojama palaikyti kuo didesnį atstumą nuo kitų lankyto-jų ir devėti kaukę lankymosi metu.

3.Kelionė: Žmonės, kurie turi savo transporto priemonę, gali skaityti toliau be didelio susirūpinimo, tačiau asmenys, kurie naudojasi viešuoju transportu turi suklusti. Dėka žmonių kiekio, uždaros erdvės ir laiko, kiek užtrunka atvažiuoti iki kapų ir iš jų, didėja rizika apsikrėsti.

4.Tvarkymo procesas: Jei esate privačiose kapinėse ir norite palaistyti gėles ar tvarkyti žemę bei auginamus augalus, rekomenduojama naudoti vienkartines pirštines ir naudojamas priemones dezinfekuoti.

5.Yra išeitis: Didžiąją dalį šių kapų tvarkymui apsunkinančių aplinkybių gali panaikinti nauja paslauga. Profesionalus kapinių tvarkymas. Užtenka apsilankyti šiuo adresu www.iseje.lt ir asmuo, kuris pagarbiai ir atsakingai sutvarkys jūsų artimųjų kapus atvažiuos jūsų sutartu laiku. 

0 0 balsai
Straipsnio įvertinimas
guest
0 Komentarai
Tiesioginiai atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Nuolaidos, patarimai ir naujienos garantuotos.

Tapkite mūsų prenumeratoriais

Neapsistokite ties čia...

Sužinokite daugiau

Kapų apsodinimas: kokius augalus rinktis?

Prižiūrint kapus natūraliai iškyla klausimas, ar verta auginti gyvus augalus, ar verčiau rinktis ištvermingas, bet neekologiškas dirbtines gėles, o gal visai uždengti kapavietę akmens plokšte.

Prisiminti nereikia pamiršti: apie iseje.lt

Prisiminti nereikia pamiršti: apie iseje.lt

Kintančiame šių dienų pasaulyje iškyla klausimas, ką daryti, jeigu aplinkybės neleidžia pasirūpinti artimųjų kapais taip dažnai, kaip norėtume

Kapiniu-simbolizmas-kipariso-medis

Kapinių simbolizmas kipariso medis

Krikščioniškoje vakarų kultūroje kipariso medis reiškia viltį. Biblijoje užrašyta, kad iš kipariso medžio buvo padirbinta garsioji Nojaus arka.

Praktiški kapaviečių antkapiai

Praktiški kapaviečių antkapiai

Skalda ir akmenukai reikalauja nedidelės priežiūros, tačiau, jei kapą aplankysite tik kartą per metus ar rečiau, jis neatrodys gražiai.

Tinkamiausi augalai kapams 2021 metais

Tinkamiausi augalai kapams 2021 metais

Gilinantis į tinkamus, dabartinius standartus atitinkančius kapinių augalus ne tik medeliai turi didžiulę svarbą, bet jau nuo senovės vienos iš gražiausių ir subtiliausių atributikų išliko gėlės.

Draugystės pradžiai dovanojame!

20% Nuolaida

Jūsų pirmam užsakymui

Norite gauti geriausią kapavietės priežiūros pasiūlymą atitikantį Jūsų poreikius?

Užpildykite formą. MES PADARYSIME VISA KITA.